Stokholm Eğitim Müşavirliği

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Yurt Dışı Programları Başvuruları Başladı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Yurt Dışı Programları Başvuruları Başladı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Yurt Dışı Programları 2023-2024 Öğretim Yılı 3. Seçme Sınavı başvuruları başladı!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi, dünyanın her yerinden öğrencilere açık ve uzaktan eğitim imkanı sağlıyor. Dijital ders kitapları, sesli kitap, sorularla öğrenme, etkileşimli video, çözümlü sorular ve canlı ders kayıtları ile öğrenmeyi kolaylaştıran bir e-kampüs ortamı sunuyor. 

 

Son Başvuru Tarihi: 15 Eylül 2023 

Ayrıntılı bilgi: globalcampus.anadolu.edu.tr

Başvuru: aoskayit.anadolu.edu.tr

 

Programlara kayıt olmak isteyen lise veya dengi okuldan mezun/mezun olabilecek durumda olan öğrenci adayları, başvurularını 15 Eylül 2023 Türkiye saati ile 17.00'a kadar aoskayit.anadolu.edu.tr adresi üzerinden yapabilirler.

 

  • Kayıt olunabilecek yurt dışı programlarının listesi 

 

 


 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi, dünyanın her yerinden öğrencilere açık ve uzaktan eğitim imkanı sağlamaktadır.

Açıköğretim sisteminde farklı yaş gruplarından ve farklı geçmişlere sahip öğrenciler, derslere ve çok sayıda basılı ve çevrimiçi kaynağa kolayca erişebilmektedir.

- Anadolu Üniversitesi Türkiye'de (Eskişehir) bulunan bir devlet üniversitesidir.

- Anadolu Üniversitesi 3 milyondan fazla mezun ve 1 milyondan fazla aktif öğrencisiyle dünyanın 3. büyük üniversitesidir.

- Anadolu Üniversitesi diplomaları Türk Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından tanınmaktadır.

- Anadolu Üniversitesi  2005 yılından beri Avrupa Kredi Transfer Sistemini (ECTS) kullanmakta olup mezunlara diploma eki (Diploma Supplement) vermektedir.

- Anadolu Üniversitesi Avrupa Üniversiteler Birliği üyesidir.

- Anadolu Üniversitesi; Avrupa, Balkanlar, Kuzey Amerika, Ortadoğu, Afrika, Orta Asya ve Azerbaycan olmak üzere 30'dan fazla ülkede faaliyet yürütmektedir.

 

Dag Hammarskjölds Vag 20, 115 27 P.O.Box24105 10451 Stockholm Sweden - 00 46 8 450 99 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.