Stokholm Eğitim Müşavirliği

"Burada Türkçe Konuşuyor" Projesi Kapsamında "Anadolu Masallarıyla Türkçe Konuşuyoruz" Etkinlikleri Başlıyor

Haydi çocuklar Anadolu masallarıyla Türkçemizi geliştirelim. Detaylı bilgi ve başvuru formu aşağıda yer alıyor."Burada Türkçe Konuşuyor" Projesi kapsamında "Anadolu Masallarıyla Türkçe Konuşuyoruz" Etkinlikleri başlıyor.

İsveç, Norveç ve Finlandiya'da yaşayan 2008 ile 2013 arası doğumlu tüm öğrencileri bu etkinliklere davet ediyoruz.

Okutman Dr. Nejla Orta'nın sunumu ve anlatımı eşliğinde Türkçe konuşacağız.

 

               Masalların büyülü dünyasına girmeye hazır mısınız?

 Bir Anadolu masalıyla sizi bu dünyaya davet ediyoruz. Dinleyeceğiz, konuşacağız, anlatacağız, yazacağız, oyunlar oynayacağız. Birlikte Türkçeyi öğrenirken hayaller kuracağız.

Bunun için Başvuru Formunu doldurup nejlakayali@gmail.com  adresine göndermeniz yeterli.

Her etkinlik toplam bir ay sürecek. En az bir masalla konuşma, dinleme, okuma, yazma ve çeşitli oyun etkinlikleri yapılacak. Daha sonra farklı masallarla üç ay bu etkinlikler devam edecek. İlgilenenler bu etkinliklere katılarak Türkçe eğitimini sürdürebilir.

6 Mart 2021'de ilki başlayacak olan bu etkinlik 4 hafta boyunca Cumartesi günleri saat 14.00-15.30 arasında gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 2 Mart 2021.

Etkinlikler Zoom üzerinden çevrimiçi (online) olarak gerçekleşecektir. Başvuru süresi tamamlanınca etkinlik içeriği, Zoom adresi ve oturum bilgileri e-posta yoluyla katılımcılarla paylaşılacaktır.

 

Başvuru Formu için tıklayınız.

Afişi indirmek için tıklayınız.

 

                                             afiş

 

Dag Hammarskjölds Vag 20, 115 27 P.O.Box24105 10451 Stockholm Sweden - 00 46 8 450 99 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.